Pokladna

Posuňte se dolů, objednej si to a zbytek nechaj na našem týmu!

30 denní záruka

Hodnocení našich spokojených zákazníků

"Muselo to stát za vaše peníze! Moje dítě v ní spí pořád a rád si v ní hraje. Večer pláče mnohem méně a já ji cítím uvolněnější. Jeden z mých nejlepších nákupů jako matka!😊"

Kristýna A.

Spokojená mama

Používá tuto dětskou postel denně, hlavně na zdřímnutí během dne a jak vidím, miluje to. To pomůže dítěti cítit se bezpečněji při spánku a líbí se mu, že je pohodlně otočené na zádech. S nákupem jsem spokojen a vřele doporučuji!😍"

Marcela T.

Spokojená mama

Často kladené otázky.

Záručné podmienky produktu:

Na detské postieľky ponúkame 30-dňovú záruku. Ak je výrobok vadný z výroby, vymeníme ho v celom rozsahu alebo vrátime cenu. V takom prípade kupujúci vráti produkt, ktorého náklady znáša kupujúci. Výrobok je testovaný na výrobné chyby. Pokiaľ nie je vadný z výroby, ale napr. dieťa už neleží, chyby z neho vyplývajúce sa nebudú považovať za záručnú výmenu. Vo všetkých prípadoch po vrátení produktu vykonáme kontrolu výrobku, príčinu chyby a podľa toho budeme konať v záručných záležitostiach. Poplatok za vrátenie znáša kupujúci. V prípade výmeny záruky znáša náklady na vrátenie tovaru predávajúci. V prípade nezáručnej vady bude poštovné od kupujúceho predávajúcemu znášať kupujúci. 

Objednávku můžete zaplatit  při dodání, platbě kartou a dokonce i PayPal!

Trvá maximálně 2-3 pracovní dny na celé územi! (Při předobjednávce se může lišit.)

Napište nám.

E-mail: info@babybeet.cz